OSTATNI WYJAZD W TYM ROKU – CZYLI ANDRZEJKI NA ŁAZIENKOWSKIEJ!

PO RAZ OSTATNI W ROKU 2019 ZAKŁADAMY SZALIK, PRASUJEMY DRESY I LECIMY ZA KORONĄ W POLSKĘ.MECZ LEGIA WARSZAWA – KORONA KIELCE W SOBOTĘ O GODZINIE 20:00! TERMIN IDEALNY, A ŻE DODATKOWO TEGO DNIA WYPADAJĄ ANDRZEJKI TZN. SZYKUJE SIĘ NAJLEPSZA IMPREZA W TOWARZYSTWIE KORONIARZY!JUŻ TERAZ WRÓŻBA POKAZUJE, ŻE WRACAMY DO KIELC Z BAGAŻEM 3 PUNKTÓW!

CENA 70 ZŁOTYCH BILET+AUTOKAR! ZBIERAMY SIĘ O 15 POD STADIONEM I 15:30 RUSZAMY W STRONĘ STOLICY!ZAPISY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU WŁĄCZNIE W GODZINACH OTWARCIA SKLEPU. PAMIĘTAJCIE, ŻE OD TEGO WYJAZDU OBOWIĄZUJE NOWY REGULAMIN, DOSTĘPNY W OSOBNYM TEMACIE!

* DLA STUDENTÓW OBECNYCH W STOLICY CENA 30 ZŁOTYCH SAM BILET, RÓWNIEŻ OBOWIĄZEK WCZEŚNIEJSZEGO ZAPISANIA SIĘ W SKLEPIE!

ZAKOŃCZMY TEN ROK MOCNYM AKCENTEM NA SZLAKU WYJAZDOWYM!