TERAZ:
  1. Zbiórka dla kieleckich szpitali!
  2. Relacja meczu z ŁKSem Łódź
  3. VI Kielecki Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  4. Mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy przełożone
  5. Quiz z okazji tłustego czwartku

Kompania Braci

UltraViolet

UltraViolet to klub muzyczny położony w samym sercu miasta, przy kieleckim deptaku.

ul. Sienkiewicza 33, Kielce

British BarberShop

British BarberShop, to punkt oferujący strzyżenie włosów, brody i kosmetyki na najwyższym poziomie. To co ich wyróżnia, to jakość strzyżeń oraz umiejętności nabyte podczas pracy oraz szkoleń na Wyspach Brytyjskich, u takich osób jak Ryan Cullen, Tom Baxter, Elevate grooming, Menspire czy Ego Barbers.

Mała 18, Kielce

795 003 187

Academy of Krav Maga & Combat Shooting

Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Academy of Krav Maga & Combat Shooting to organizacja, dzięki której w razie zagrożenia ze strony agresora zachowasz trzeźwy umysł i sprawne ciało zdolne do walki. Przyjdź i przekonaj się sam!

Kielce, ul. Jagiellońska 62A,

791 859 198

Cosinus

Ogólnopolska sieć szkół dla dorosłych, szkoły medyczne i policealne, zaoczne licea, szkoły językowe, kursy zawodowe.

Gwarancja bezpłatności.
ul. Duża 8 Kielce

Ministerstwo śledzia i wódki

Świętego Leonarda 16/3 Kielce

796 554 581

Pierwsze w Kielcach Ministerstwo! Miejsce, gdzie króluje Śledzik i galareta, każda zakąska kosztuje 8 zł, a picie tylko 4 zł.

Muszkieter

Oferujemy wynajem autokarów i busów do obsługi uroczystości weselnych. Cena do ustalenia.

Zapraszamy do kontaktu:

Tor Kartingowy E1Gokart

Kielce, ul. Karola Olszewskiego 19D
Dojazd od ul. K.Olszewskiego, 800m za „DEK MEBLE” w lewo, także autobusami linii: 54, 110, 112

E1GOKART jest torem kartingowym, w skład którego wchodzi halowa część oraz zewnętrzna część z której można korzystać podczas sprzyjających warunków pogodowych.
Jest to jeden z najnowocześniejszych i najdłuższych torów kartingowych w Polsce. Okrążenie pokonuje się tu w około 60 sekund. Wykonane w nowoczesnej technologii bandy i gokarty zapewniają wielką frajdę z jazdy i bezpieczną zabawę.
Tor jest przeznaczony dla osób od 6 roku życia.

Cezet bar

Bar Fast Food
Żytnia Kielce

CCIG

aleja Solidarności 34
+48 41 312 33 00

Jesteśmy firmą należącą do grupy spółek CCIG Group – jednej z największych i najbardziej kluczowych grup call center w Polsce. Każda ze spółek zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem usług call i contact center. Ich centrale znajdują się we Wrocławiu oraz Warszawie, a oddziały w aż 9 miastach w całej Polsce

Platinum

Platinum Cannabis Shop – Kielce

Jako pierwsza w regionie firma, która będzie posiadać najwyżej jakości susz konopny oraz oleje z wysoką zawartością CBD. Firma zajmuje się promowaniem produktów w naszym mieście.

888 147 777

Szkoła jazdy KORONA MM

Paderewskiego 40, 25-502 Kielce
– parter (obok AGROCENTRUM i ŻABKI)

507 737 610
512 435 900
biuro@szkolajazdykoronamm.pl

Szkoła jazdy Korona MM prowadzi kursy i szkolenia na prawo jazdy kategorii A, A2, A1, AM i B nieprzerwanie od 2010 roku. W naszym ośrodku szkoleniowym kursy na prawo jazdy odbywają się bezstresowo w miłej atmosferze.

Za przygotowanie przyszłych kierowców odpowiadają najlepsi instruktorzy z Kielc pod okiem których bezpiecznie będziesz się czuł na drodze podczas samego szkolenia jak i na egzaminie na prawo jazdy, do którego zostaniesz profesjonalnie przygotowany.
ZE SWOJEJ STRONY ZAPEWNIAMY:
– indywidualne podejście do każdego kursanta
– miłą atmosferę podczas zajęć
– najlepszych instruktorów
– dogodne terminy kursów