TERAZ:
  1. ZAPISY: LECH – KORONA!!
  2. #PrzedstawiamyRywala
  3. Oddaj Chwałę Bohaterom V
  4. Relacja meczu z Zagłębiem Lubin
  5. Żółto – Czerwone Dziewczyny z Korony pomagają zwierzętom!

Kompania Braci

UltraViolet

UltraViolet to klub muzyczny położony w samym sercu miasta, przy kieleckim deptaku.

ul. Sienkiewicza 33, Kielce

Pizzeria Włoska

„Włoska – pizzeria & trattoria” – domowa, włoska kuchnia oraz pizza z pieca opalanego drewnem w wielu wariantach tylko na oryginalnych produktach.

Sienkiewicza 14/2 Kielce

796 003 003

Academy of Krav Maga & Combat Shooting

Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Academy of Krav Maga & Combat Shooting to organizacja, dzięki której w razie zagrożenia ze strony agresora zachowasz trzeźwy umysł i sprawne ciało zdolne do walki. Przyjdź i przekonaj się sam!

Kielce, ul. Jagiellońska 62A,

791 859 198

TelePromo

Tele – Promo. Stąd najbliżej do sukcesu.

Tele – Promo to przede wszystkim ludzie. Wierzymy, że tylko razem możemy odnieść sukces.

786-840-056

Cosinus

Ogólnopolska sieć szkół dla dorosłych, szkoły medyczne i policealne, zaoczne licea, szkoły językowe, kursy zawodowe.

Gwarancja bezpłatności.
ul. Duża 8 Kielce

Ministerstwo śledzia i wódki

Świętego Leonarda 16/3 Kielce

796 554 581

Pierwsze w Kielcach Ministerstwo! Miejsce, gdzie króluje Śledzik i galareta, każda zakąska kosztuje 8 zł, a picie tylko 4 zł.

Muszkieter

Oferujemy wynajem autokarów i busów do obsługi uroczystości weselnych. Cena do ustalenia.

Zapraszamy do kontaktu:

Adrenalina

ul. Warszawskiej 218 D
604 544 944

Podzielona jest na kilka stref oraz sal, sauny oraz pomieszczenia z rolleticami. W skład wyposażenia siłowni wchodzi również oktagon MMA do walk parterowych, worki treningowe. Zapraszamy wszystkich miłośników sportów walki!

Tor Kartingowy E1Gokart

Kielce, ul. Karola Olszewskiego 19D
Dojazd od ul. K.Olszewskiego, 800m za „DEK MEBLE” w lewo, także autobusami linii: 54, 110, 112

E1GOKART jest torem kartingowym, w skład którego wchodzi halowa część oraz zewnętrzna część z której można korzystać podczas sprzyjających warunków pogodowych.
Jest to jeden z najnowocześniejszych i najdłuższych torów kartingowych w Polsce. Okrążenie pokonuje się tu w około 60 sekund. Wykonane w nowoczesnej technologii bandy i gokarty zapewniają wielką frajdę z jazdy i bezpieczną zabawę.
Tor jest przeznaczony dla osób od 6 roku życia.

Cezet bar

Bar Fast Food
Żytnia Kielce

CCIG

aleja Solidarności 34
+48 41 312 33 00

Jesteśmy firmą należącą do grupy spółek CCIG Group – jednej z największych i najbardziej kluczowych grup call center w Polsce. Każda ze spółek zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem usług call i contact center. Ich centrale znajdują się we Wrocławiu oraz Warszawie, a oddziały w aż 9 miastach w całej Polsce

Platinum

Platinum Cannabis Shop – Kielce

Jako pierwsza w regionie firma, która będzie posiadać najwyżej jakości susz konopny oraz oleje z wysoką zawartością CBD. Firma zajmuje się promowaniem produktów w naszym mieście.

888 147 777

Drukarnia DUET

ul. Górna 11a
25-415 Kielce

Drukarnia Duet to profesjonalna drukarnia, istniejącą na rynku od 1990 roku. W ciągu tego czasu zdołała wykreować swój wizerunek i zaistnieć na rynku poligraficznym. Logo drukarni jest rozpoznawalne i kojarzone z solidnością druku i bezproblemową współpracą. Stało się to dzięki dynamicznemu i ciągle rosnącemu rozwojowi technologicznemu, ciągłym innowacjom w dziale maszyn i urządzeń poligraficznych, a także wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze pracowniczej, która w jak najlepszy sposób zaspakaja potrzeby naszych Klientów.

Szkoła jazdy KORONA MM

Paderewskiego 40, 25-502 Kielce
– parter (obok AGROCENTRUM i ŻABKI)

507 737 610
512 435 900
biuro@szkolajazdykoronamm.pl

Szkoła jazdy Korona MM prowadzi kursy i szkolenia na prawo jazdy kategorii A, A2, A1, AM i B nieprzerwanie od 2010 roku. W naszym ośrodku szkoleniowym kursy na prawo jazdy odbywają się bezstresowo w miłej atmosferze.

Za przygotowanie przyszłych kierowców odpowiadają najlepsi instruktorzy z Kielc pod okiem których bezpiecznie będziesz się czuł na drodze podczas samego szkolenia jak i na egzaminie na prawo jazdy, do którego zostaniesz profesjonalnie przygotowany.
ZE SWOJEJ STRONY ZAPEWNIAMY:
– indywidualne podejście do każdego kursanta
– miłą atmosferę podczas zajęć
– najlepszych instruktorów
– dogodne terminy kursów