Witamy w kolejnym wywiadzie przedstawiającym jedną z firm naszej „Kompanii Braci”! Tym razem do rozmowy zaprosiliśmy przedstawiciela firmy E1Gokart – Pana Adama Gatkowskiego. Zapraszamy do przeczytania wywiadu!

– Witam. Na początku proszę powiedzieć gdzie znajduje się Wasza firma, jak można się z Wami skontaktować oraz w czym się specjalizujecie?
– Witam serdecznie. Nasz Halowy Tor kartingowy E1Gokart znajduje się przy ul. Olszewskiego 19D w Kielcach. Około 800m za Dek Meble. Mapkę z dokładną lokalizacją znajdziecie Państwo na stronie http://e1gokart.pl/kontakt/

– Jakie były Wasze początki?
– Jesteśmy miłośnikami sportów motoryzacyjnych. Brakowało nam w regionie możliwości jazdy gokartami. Właśnie dla tego powstał pomysł budowy profesjonalnego toru gdzie każdy od 4 do 100 latka miałby możliwość dać upust swojej pasji motoryzacyjnej, poczuć dreszczyk rywalizacji i co tu ukrywać po prostu się wyszaleć w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.

– W które dni tygodnia tor jest otwarty, czy na otwarcie toru wpływ ma pora roku/pogoda i kto może do Was przyjść?
– Pracujemy praktycznie cały rok od poniedziałku do niedzieli. Nasz tor składa się z dwóch części – części halowej oraz zewnętrznej które stanowią jeden prawie 600m długości tor. Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych jak deszcz czy śnieg jeździmy w części halowej. Także nawet w środku zimy przy -20 stopniach możemy zaprosić do zaczerpnięcia u nas dawki adrenaliny.
Jak wspomniałem wcześniej wiek nie stanowi większej przeszkody, a płeć tym bardziej.

– Czy trzeba mieć ze sobą jakiś specjalny sprzęt/ubiór?
– Z pewnością należy mieć buty sportowe z płaską podeszwą, strój także nie powinien krępować ruchów. Po zabezpieczeniu wszystkich luźnych elementów ubioru a także u Pań długich włosów możemy śmiało wsiadać do gokarta.

– Jakim sprzętem dysponujecie?
– Posiadamy gokarty dwóch najbardziej renomowanych producentów w Europie. Dla osób dorosłych są to gokarty niemieckiej firmy Rimo, natomiast dziecięce oraz gokart dwu osobowy to są „wózki” francuskiej firmy Sodi.

– Ja wygląda Wasz cennik oraz czy obowiązują u Was jakieś promocje/zniżki/karnety?
– Pierwszy przejazd w danym dniu dla osoby to 32zł, każdy następny 29zł. Proponujemy zniżki w poniedziałki oraz wtorki w godzinach 14-17 gdzie każdy przejazd to koszt 26zł. Oczywiście posiadamy także karnety na 10, 30 oraz 50 przejazdów. Po bliższe szczegóły zapraszam na naszą stronę http://e1gokart.pl/cennik/

– Jakie macie plany na przyszłość?
– W lipcu zeszłego roku otworzyliśmy najnowocześniejszy w Polsce, piętrowy tor w Poznaniu przy ul. Cisowej, i mogę już zdradzić iż jesteśmy w trakcie budowy najnowocześniejszego i zarazem największego halowego toru kartingowego w tej części Europy który powstaje w Chorzowie. Termin otwarcia to lipiec 2020 roku. Zapraszamy!

– Czy interesujecie się losami Korony?
– Oczywiście! Jak większość mieszkańców naszego regionu w mniejszym lub większym stopniu dopingujemy Złocisto – Krwistych!

– Dzięki za rozmowę i do zobaczenia na torze!
– Bardzo dziękuję za miłą rozmowę. Było dla mnie ogromną przyjemnością przekazać Państwu informacje o naszym obiekcie. Serdecznie zapraszam w imieniu całej ekipy toru.

 

Rozmawiał: PRZS