W Dzień Zaduszny przyszła pora na kolejny mecz na własnym podwórku, naszym rywalem było Zagłębie Lubin. Wczesna godzina meczu i fakt, że część osób nadal odwiedzała bliskich na cmentarzach sprawił, że frekwencja zapowiadała się dosyć mizernie. Tego dnia spotkanie na żywo obejrzało jedynie 3200 kibiców.

Niestety dzień przed meczem dotarła do nas smutna wiadomość zza granicy. W wypadku zginął jeden z naszych braci z trybun. Decydujemy się na przeprowadzenie zbiórki pieniędzy aby pomóc rodzinie Ś.P. Łukasza w sprowadzeniu ciała do Polski. W pierwszej połowie meczu dziewczyny przechodzą po młynie i wspólnymi siłami udaje nam się zebrać 1500 zł, które przekazaliśmy rodzinie.

Tego dnia Ultrasi, którzy w tym roku świętują swoje 15-lecie, podczas pierwszej połowy meczu zaprezentowali patriotyczną oprawę podczas której cały stadion odśpiewał wszystkie cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego. Druga połowa spotkania natomiast przyniosła kolejną część oprawy w postaci konfetti wyrzucanego w powietrze w towarzystwie flag na kiju.

Kibice Zagłębia przyjechali do Kielc specjalem szczelnie wypełniając górną część sektora. Na początku meczu poczuli się jednak zbyt pewni siebie co szybko przerodziło się we wzajemne wyzwiska. W przerwie meczu wyjaśniamy sytuacje i druga połowa odbyła się już bez bluzgów.

Wracając do meczu to 20 minuta spotkania przyniosła prowadzenie dla Korony po golu Papadopulosa i do końca spotkania nasi piłkarze nie dopuścili do zmiany wyniku na boisku. W 90-tej minucie kiedy nasi zawodnicy byli już blisko zwycięstwa my głośnym dopingiem doprowadziliśmy ich do pierwszego zwycięstwa od kilku tygodni!

W niedzielę jedziemy do Poznania! Koszt wyjazdu to 100zł w tym transport, bilet i gadżet okolicznościowy! Zapisy w sklepie D3G – Fan Store do piątku włącznie. Do zobaczenia w stolicy Wielkopolski!