Przed nami jubileuszowa piąta edycja akcji Oddaj Chwałę Bohaterom. Przez ostatnie 4 lata razem ze Stowarzyszeniem Kieleccy Patrioci, uczniami Kieleckich szkół i całym środowiskiem narodowym prowadziliśmy akcje by przywrócić należną cześć bohaterom. W tym roku zamierzamy zrobić dosłownie to samo gdyż pamięć nie umiera nigdy! Tegoroczna edycja będzie zdecydowanie inna i bardziej rozbudowana dlatego już dziś zachęcamy do zapraszania znajomych i obserwowania informacji które będą pojawiać się jeszcze w tym tygodniu

Akcja „Oddaj Chwałę Bohaterom” rozpoczynała się zawsze na miesiąc przed Świętem Zmarłych. Idea tego projektu polegała na posprzątaniu wszystkich partyzanckich mogił na Cmentarzu Partyzanckim i Cmentarzu Starym w Kielcach, na którym pochowanych jest ponad 1000 bohaterów naszego narodu. Posprzątajmy je wspólnymi siłami. Przez te kilka tygodni będziemy prowadzili wspólną akcję dlatego już dziś bardzo serdecznie zapraszamy do pomocy!
Chcemy aby te kilka dni było zarówno lekcją patriotyzmu dla wszystkich uczniów, młodzieży i wszystkich którzy działają patriotycznie, ale także aby budowały prawdziwego ducha gotowości do walki o prawdę i pamięć.

Nie czekaj, Oddaj Chwałę Bohaterom V !