Witamy w kolejnym wywiadzie przedstawiającym jedną z firm naszej „Kompanii Braci”! Tym razem do rozmowy zaprosilismy managera UltraViolet – Exclusive Club! Zapraszamy do przeczytania wywiadu!

– Witam. Na początku powiedzcie coś o sobie.
– Witam serdecznie. Klub UltraViolet to ekskluzywny kielecki lokal w samym sercu miasta nasycony intrygującą tajemniczością luksusu w najczystszej postaci.

– Co możemy zamówić na barze?
– Posiadamy szeroką gamę alkoholi z całego świata. Często analizujemy potrzeby naszych klientów i wprowadzamy nowe rzeczy. Myślę że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

– W które dni tygodnia klub jest otwarty dla imprezowiczów i jaka muzyka jest najbardziej popularna w Waszym klubie?
– Klub jest otwarty trzy razy w tygodniu, dokładniej mówiąc w środę, piątek i sobotę. Z tym że środy w okresie nauki przeznaczone są dla lokalnych studentów. Muzycznie nie ograniczamy się do jednego gatunku, dlatego zapraszamy rezydentów z całej Polski.

– Jaki styl ubioru jest najbardziej preferowany?
– Dokładamy wszelkich starań aby aspekt obsługi klienta był na najwyższym poziomie,dbamy też o wystrój i aranżację, dlatego oczekujemy od klientów eleganckiego ubioru.

– Czy jest możliwość wynajęcia loży na prywatne uroczystości?
– Oczywiście,mamy bardzo szeroką ofertę, zajmujemy się organizacją bankietów, uroczystych gal, pokazów, koncertów, sesji zdjęciowych, uroczystości rozdania nagród, a także spotkań biznesowo/firmowych.

– Jakie macie plany na przyszlość?
– Plany są bardzo duże,lecz niestety nie mogę jeszcze o tym mówić,na pewno chcemy się rozwijać i wprowadzać nowe autorskie rzeczy, u nas nie ma monotonii!

– Czy interesujecie się losami Korony?
– Oczywiście! Korona to dumna naszego miasta.

– Dzięki za rozmowę i do zobaczenia w UV!
– Dziękuję również. Do zobaczenia!

Rozmawiał: włosek