W niedzielę na meczu z Arką Gdynia będzie można nabyć 129. numer zina „Złocisto- krwiści”‼️

O czym przeczytacie w najbliższym numerze⁉️

Przede wszystkim zapraszamy na kolejny wywiad z naszymi nieoficjalnymi Fan Clubami. Tym razem zaprosiliśmy do rozmowy przedstawiciela FC Południe. Opowie on m.in. w jakich okolicznościach powstał ich fan club. Oprócz tego wywiadu kontynuujemy cykl rozmów pt: „Angielskie klimaty”. W tym numerze przeczytacie nieco więcej o ekipie Fulham FC Official‼️ Na zakończenie zapraszamy do przeczytania rozmowy z jednym ze sponsorów z naszej „Kompanii Braci”, będzie to wywiad z właścicielem Hurtownia art. dziecięcych LE-GO‼️

Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce.