D3G – Fan Store

Od otwarcia naszego sklepu minął już ponad miesiąc. Nie ukrywamy, że zainteresowanie naszym asortymentem przerosło wszelkie oczekiwania i na niektórych płaszczyznach mamy spore zaległości, ale spokojnie, niedługo je nadrobimy i na pewno czymś Was zaskoczymy‼️ Pozostaje jednak większy problem, zagadka, która dla wielu kibiców do tej pory nie ma rozwiązania, a mianowicie nazwa sklepu – D3G.

Dlaczego akurat taka⁉️ Skąd taki pomysł i czemu to ma służyć⁉️ Już wyjaśniamy. Ci którzy do tej pory nie wiedzieli, iż taką nazwę nosi środkowy sektor – serce naszego stadionu czyli młyn, niekoniecznie się do tego przyznają, ale cóż… najlepszym się też zdarza.

Śmiemy twierdzić, że znaleźli się też tacy, którzy przy pomocy „wujka Google” szukali rozwinięcia „skrótu” w obcych językach. W takim wypadku pozostaje nam cieszyć się, iż mogliśmy przekazać tym krótkim skrótem jakże cenną wiedzę. Skoro mamy już ww. informacje nasuwa się następne pytanie. Wszystko fajnie, ale czy nie było lepszej, ciekawszej nazwy⁉️ Może i były, ale chcemy, aby to hasło budowało historie, kojarzyło się ze naszym ukochanym sektorem i wiązało pokolenia. Kiedy jak nie teraz⁉️ Z racji tego, że wyniki sportowe nas nie rozpieszczają i cytując klasyka, że „w historii klubu mistrza Polski brak” musimy budować swoje barwne scenariusze. Jednak jest tego ogromny plus – wszyscy mamy na nie wpływ i jesteśmy w stanie przekazać pewne wartości młodszym pokoleniom.

W Warszawie mają Żyletę, w Poznaniu Kocioł, a my mamy swoje D3G‼️ Zacznijmy się z tym utożsamiać i przede wszystkim zabierajmy barwy gdzie tylko się da. Reasumując – wszędzie ma być Korona. Najważniejsze jest, że sklep powstał od kibiców – dla kibiców i każdy może uczestniczyć w jego rozwoju i dołożyć cegiełkę. Jeżeli masz pomysł na gadżet, element wystroju czy nawet nową przyśpiewkę⁉️ Wpadaj do sklepu, pisz na forum czy na fb lub na d3gfanstore@skzk.pl i twórz historie razem z nami‼️