W sobotę na meczu z Lechem Poznań będzie można nabyć 126. numer zina „Złocisto- krwiści”‼️ O czym przeczytacie w najbliższym numerze? Przede wszystkim zapraszamy na kolejny wywiad z naszymi nieoficjalnymi Fan Clubami‼️ Tym razem zaprosiliśmy do rozmowy przedstawiciela Korona Kielce Fan Club Chęciny. Opowie on o tym jak powstawała ich grupa i jakie przygody spotykały ich na kibicowskim szlaku. Oprócz wywiadu nie zabrakło relacji z wyjazdu naszego KKNu na mecz Polska – Łotwa, tekstu o nowym sklepie kibica D3G – Fan Store, a także kolejnego felietonu‼️

Na zakończenie zapraszamy do przeczytania rozmowy z jednym ze sponsorów z naszej „Kompanii Braci”, będzie to wywiad z Wojciechem Małeckim – byłym bramkarzem Korony, który prowadzi firmę Football Masters specjalizującą się w produkcji rękawic bramkarskich‼️

Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce