151. NUMER GAZETKI „ZŁOCISTO- KRWIŚCI”

W sobotę na meczu z GKS-em Jastrzębie będzie można nabyć 151. numer zina „Złocisto- Krwiści”.

O czym przeczytacie w tym numerze?

Zapraszamy Was do przeczytania relacji z dwóch pierwszych meczy rozgrywanych w Kielcach. Nie zabraknie również dwóch wywiadów. Pierwszy odbył się w ośrodku Kibice Razem Korona Kielce, a naszym gościem byl Daniel „Jonasz” Adamiec- reprezentant bokserskiego klubu KKB RUSHH Kielce – Kielecki Klub Bokserski. Opowiedział on m.in. o początkach swojej kariery. Drugi wywiad to rozmowa z trenerem Dominikiem Nowakiem. W pierwszej części opowie o początkach przygotowań do sezonu i pierwszych pozytywnych efektach. Rozpoczynamy również nowy cykl relacji. Będzie to przypomnienie pierwszoligowych wyjazdów z sezonu 2008/09, kiedy to po karnej degradacji swoimi dobrymi wyjazdami udowodniliśmy, że jako kibice zasługiwaliśmy na miejsce w Ekstraklasie. Na sam koniec nie zabraknie także kilku tekstów przygotowanych przez Kieleccy Patrioci.

Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce.