Przy okazji święta jakim jest tłusty czwartek Żółto – Czerwone Dziewczyny Z Korony postanowiły sprawdzić wiedzę mieszkańców Kielc na temat Korony. Spacerując ulicami miasta zadawały przechodniom pytania na temat naszego klubu, nagrodą za poprawną odpowiedź był oczywiście pączek. Pytania miały różny stopień trudności, tak aby każdy mógł wziąć udział w zabawie, jednak większość ludzi radziła sobie z nimi bezproblemowo.
W imieniu dziewczyn dziękujemy chłopakom z Korona Kielce FC Północ za piękne pikery, którymi mogły przyozdobić pączki, dziękujemy również ośrodkowi Kibice Razem Korona Kielce za zorganizowanie transportu oraz firmie Formaster Group za wsparcie w zakupie słodkości!
Mamy nadzieję, że dziewczyny osłodziły Wam chociaż trochę ten pochmurny dzień. Do zobaczenia wkrótce na kolejnych akcjach tego typu!