11:15 W pracy pokazane „usprawiedliwienie” nieobecności otrzymane z rąk Stowarzyszenia Kibiców
11:33 Szybkie robienie kanapek, 3 piwka w Żabce i jadę po Prezesa na Białogon
11:53 Dojeżdżamy pod stadion, dopisujemy kilka osób i pakujemy się do autokaru. Po drodze      dołączają do nas Emeryci i w dobrym klimacie lecimy w stronę Dolnego Śląska!
13:22 Pierwszy postój na terenie województwa Łódzkiego. Standardowo na starym STATIOL-u posypały się mandaty ze strony służb policyjnych! Ale swoją droga jeszcze się nie nauczyliście, że tam tak jest i trzeba się pilnować???
13:59 Ruszamy w dalsza trasę, trafiamy na Ekspresówkę, teraz powinno już iść z górki!
14:45 190 km do celu
15:28 Dostajemy info od Emerytów, że zjebało im się auto ;/ Nie pojadą dalej… My jesteśmy sporo przed nimi, więc nie mają nawet szansy się do nas dosiąść…
16:10 Drugi postój i znowu ci co zawsze piszą mandaty. W sumie uzbierało się ponad 10 tysięcy dla Łódzkich psów! ACAB!
17:01 Zostało 83 km
17:43 Podjeżdżamy pod stadion, sprawne wejście na sektor i zaczynamy: Jeeeesteeeśmy Zawsze Taaaam!!! Wieszamy 2 flagi, KORONA KIELCE + ŚP Małpa. Dodatkowo na płocie transparent dla Czeplina! Do końca pierwszej połowy przegrywamy 0:1
19:02 Wznawiamy grę w drugiej połowie i strzelamy bramkę na 1:1! Co jakiś czas zaznaczamy swoją obecność na sektorze gości. Łącznie tego dnia we Wrocławiu pojawiło się 65 Koroniarzy! Na stadionie nieco ponad 6 tysięcy widzów.
19:47 Pod koniec meczu tracimy bramkę i ostatecznie przegrywamy mecz 1:2
20:03 Piłkarze podchodzą pod sektor, krótka rozmowa między nami pt. Ile razy można grać / być  drużyną lepszą i nie zdobyć nawet punktu???!!!! Kończymy: Walczyć KORONO Walczyć!
20:13 Wychodzimy z sektora do autokarów i lecimy w drogę powrotną do Kielc
21:50 Jeden szybki postój na lanie i lecimy dalej – jutro każdy do szkoły / roboty!
00:45 Meldujemy się pod stadionem na Ściegiennego! Dzięki wszystkim za obecność!

Korona Nigdy Nie zginie!!!!

Jacvs