Miło nam poinformować, że jako Stowarzyszenie Kibiców „Zjednoczona Korona” oraz ośrodek Kibice Razem Korona Kielce w styczniu zakończyliśmy akcję zbiórki zakrętek, z której dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację i zakup sprzętu ortopedycznego dla Kacperka, który choruje na mózgowe porażenie dziecięce i głęboki obustronny niedosłuch. Jednocześnie chcemy podziękować firmie Formaster Group za wsparcie naszej akcji i okazane serce, warto dodać, iż firma Formaster Group już od ponad roku wspiera wszystkie nasze akcje charytatywne czy patriotyczne. Dziękujemy również X-RAY Siłownia & Fitness Kielce za przyłączenie się do naszej akcji i przekazanie nakrętek. Tym samym zachęcamy do wspierania wszelkich akcji i inicjatyw charytatywnych, niekoniecznie tych organizowanych przez nas, bo warto pomagać, a dobro zawsze wraca!