Przedstawiamy Państwu jedną z firm, która należy do naszego projektu Kompania Braci Korona Kielce, co więcej, ta firma współpracuje z nami w zakresie organizacji meczów wyjazdowych! Zapraszamy do rozmowy z właścicielem firmy transportowej muszkieter.pl – Rafałem Chmielem!

Cześć Rafał! Chyba przy tak długiej współpracy nie obrazisz się jak powiem na Ty!Witam najlepszą firmę przewoźników w Kielcach! Mamy kilka pytań odnośnie Waszego działania.

No cześć Panowie! Oczywiście, że nie! Dziękuję za dobre słowo, staramy się, aby każdy Wasz wyjazd był przede wszystkim bezpieczny ale i komfortowy!

Jaką flotą dysponujecie?

Dysponujemy bardzo zróżnicowaną flotą niemal 100 pojazdów.
Posiadamy licencję na przewozy samochodami osobowymi, np. Ford Custom 8+1 osób, mikrobusy Mercedes Sprinter dwudziestokilkuosobowe w zależności od konfiguracji foteli od 17+1 do 23+1. Nadmienię, że posiadamy 10 sztuk Mercedesów rocznik modelowy 2020 w bardzo komfortowej zabudowie. W ofercie dla większych grup mamy midibusy trzydziestoosobowe, np. Mercedes Mago 2, który swą futurystyczną linią nadwozia zachwyca pasażerów. Z samochodu tego korzystały zawodniczki kieleckiego klubu Korona Handball.
Dysponujemy także autokarem kompaktowym 35+1+1 miejsc, jest to Mercedes Marlin.
Jeśli chodzi o duże autobusy dysponujemy autobusami ekonomicznymi, które bardzo dobrze znają wierni kibice Korony Kielce, którzy spędzają w nich czas jadąc na wyjazdowe spotkania Żółto-Czerwonych. Ze względu na klimat wyjazdów są to pojazdy mogące pomieścić 59 kibiców na miejscach siedzących oraz do 15 na miejscach stojących.
Na dalsze wyjazdy, gdzie potrzebny jest komfort dla pasażerów podstawiamy autokary Renault Iliade z toaletą oraz z lożą.
Oczywiście posiadamy także sprzęt, którym zawieziemy kibiców na wyjazd zagraniczny, gdzie wymagane są normy min. euro 5. Dysponujemy autokarami klasy Premium Neoplan Cityliner, Irisbus magelys oraz największym autokarem 3 osiową Scanią Irizar 67+1+1 miejsc w pełnej wersji turystycznej.
Uważamy i posługujemy się hasłem: „Muszkieter mamy autokary na każdą okazję!!”

Gdzie podróżowaliście najdalej?

Od 2013 roku posiadamy licencję międzynarodową. Odwiedziliśmy Macedonię ( z kibicami piłki ręcznej z klubu Iskra Kielce), byliśmy w Paryżu, Rzymie, Neapolu, co roku jeździmy z zaprzyjaźnionym biurem podróży na Chorwację. Byliśmy na meczu polskiej reprezentacji w piłce nożnej w Danii. Odwiedziliśmy Ukrainę i Białoruś, a także państwa bałtyckie Litwę, Łotwę i Estonię. Opowiem Wam jednak o najkrótszym naszym wyjeździe, który był z dworca PKP do hotelu Best Western, czyli na drugą stronę ulicy.
Mieliśmy zlecenie gdzie klient oczekiwał 15 mikrobusów i jeździliśmy po ternie jednej z podkieleckiej kopalni. Zlecenia, które obsługujemy są jak widać bardzo różne i dalekie i krótkie.

Jakieś propozycje współpracy z nami?

Możemy zrobić jakiś konkurs dla czytelników i wyjazdowych wiernych kibiców. Zdjęcia z wyjazdów opublikowane na FB otagowane lub przesłane nam i jak będą fajne to np. zwrócimy kibicowi za wyjazd, np. dla max trzech które nam subiektywnie się spodobają oddamy koszt wyjazdu na mecz wyjazdowy.

Fajny pomysł, pomyślimy o tym podczas rundy finałowej!
Dzięki za wywiad i do zobaczenia na szlaku!

Dzięki również Panowie i zapraszam do Muszkietera!