Jako Stowarzyszenie Kibiców „Zjednoczona Korona” zostaliśmy zaproszeni do pomocy w organizacji Wigilijnego Spotkania dla dzieci z domów dziecka, a dokładnie o przygotowanie dla nich paczek ze słodyczami. Chęć wzięcia na siebie tego brzemienia z naszej strony wyraziły Żółto – Czerwone Dziewczyny Z Korony. Nie zastanawiając się długo zrobiły zakupy i przygotowały 36 podarunków. Z tego miejsca chcemy podziękować ośrodkowi Kibice Razem Korona Kielce oraz firmie Formaster Group, za udzielone wsparcie podczas organizacji akcji. Dziewczyny przygotowane paczki 18 grudnia przekazały do placówki „Kamyk” w Kielcach, gdzie odbywało się całe wydarzenie.
Tego dnia wspólnie zaśpiewano najpiękniejsze kolędy i łamiąc się opłatkiem składano sobie życzenia. Chwilę potem dzieci z wielką radością odebrały prezenty z rąk Mikołaja.
Dziewczyny oficjalnie podziękowały za zaproszenie do włączenia się w akcję i wyraziły radość z tego, że miały możliwość uszczęśliwienia innych w tym magicznym okresie.