W nawiązaniu do ostatnich wydarzeń, które miały miejsce we Wrocławiu, jako środowisko kibiców w Polsce, chcemy stanowczo zaprotestować wobec niezrozumiałej oraz absurdalnej decyzji, którą podjęto w klubie Śląska Wrocław, o zwolnieniu jednego z najdłużej pracujących SLO w Polsce – Przemka Piwowarskiego, koordynatora do spraw kontaktu z kibicami w Śląsku Wrocław.

Pamiętajmy, że stanowisko zostało powołane do budowania relacji między klubem, a kibicami nie tylko Śląska, ale również z innych drużyn, natomiast na ten moment owa sytuacja pokazuje, że dla Klubu te relacje nie są istotne, a władze klubu działają wyraźnie pod presją polityczną.

Przemek stał się ofiarą rozgrywek politycznych wewnątrz klubu, co jest niedopuszczalne oraz wyraźnie pokazuje, że nie wszyscy w Polsce  zrozumieli rolę SLO w klubie piłkarskim. Mamy nadzieję, że Zarząd Śląska Wrocław jeszcze raz poważnie zastanowi się nad decyzją, która została podjęta i przywróci ODPOWIEDNIĄ OSOBĘ, na odpowiednie miejsce.

Kibice Korony Kielce