W niedzielę na meczu z Cracovią Kraków będzie można nabyć 140. numer zina „Złocisto- krwiści”! O czym przeczytacie w ostatnim w tym roku numerze? Między innymi zapraszamy na relację z meczu z Arką. Kontynuujemy również cykl wywiadów z przedstawicielami kieleckich osiedli działających na Koronie! Tym razem do rozmowy zaprosiliśmy przedstawiciela dzielnicy Białogon – Korona Kielce! Zachęcamy także do przeczytania „Ultras od kuchni”! W tym numerze znajdziecie również relację Koroniarskich Mikołajek w Klinice Chirurgii Dziecięcej, Urologii i Traumatologii w Kielcach. Nie zabrakło też miejsca dla artykułów związanych z Klub Kibiców (Nie)Pełnosprawnych KIELCE. Na koniec zapraszamy na wywiad z jednym z przedstawicieli naszego projektu Kompania Braci Korona Kielce. Będzie to wywiad z przedstawicielem British BarberShop Kielce!
Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce