Dzień meczowy przeciwko Arce zaczął się dobrze dla naszego klubu. W drodze głosowania Rady miasta przyznane zostały dodatkowe środki finansowe na rzecz działania spółki Korona S.A. Mimo to kasy biletowe świeciły pustkami. Pogoda też nie rozpieszczała. Co mogło zachęcić kibica do przyjścia na dzisiejszy mecz ?
Tego dnia podsumowanie swojej 15-letniej działalności zaplanowała grupa UK’04! Do ostatniej chwili czekaliśmy z decyzją odnoście zaprezentowania oprawy, a to ze względu na słabą frekwencję na Młynie. Zdejmujemy gniazdo i zaraz przed pierwszym gwizdkiem zapadła decyzja – Działamy!
Na sektorze D3G pojawia się sektorówka przedstawiająca Koroniarskie twarze pod hasłem: „15 LAT NIEPRZERWANEJ DZIAŁALNOŚCI, WIELE POŚWIĘCEŃ DLA JEDYNEJ MIŁOŚCI”. Dodatkiem do całości były żółto-czerwone machajki wzdłuż górnej części trybuny. Na koniec wszystko w blasku rac i ogni wrocławskich zrobiło zajebisty efekt! I tak jak zaśpiewane było na młynie jeszcze raz: Ultrasi 100 lat!
Goście po raz pierwszy od dłuższego czasu mieli możliwość pojawienia się w klatce. Wspólnie z KSZO zapowiadali swoją obecność i niespodziewanie dzień przed meczem odwołali swój wyjazd. Liczyliśmy na niespodziankę, ale do Kielc dociera tylko 8 osób, w tym dwie dziewczyny, trzech TOS i jeden chłopak z Cracovii.
Przez cały mecz prowadzimy równy doping z kilkoma mocnymi zrywami. Piłkarsko przegrywamy kolejne spotkanie i wracamy do strefy spadkowej. Frekwencja na całym stadionie nie przekroczyła trzech i pół tysiąca widzów. Za tydzień gramy ostatni mecz na swoim stadionie w 2019 roku i przyjdzie czas na podsumowania.
Na koniec statystyki z policyjnego kryminału. Dnia 6 grudnia w Kielcach rozbity został Gang tzw. SEKTORÓWKARZY. Mafia od kilku lat specjalizowała się w trzymaniu w dłoniach materiałów z których na co dzień wykonuje się flagi! Heheheh no HIT kurwa! ACAB!

Jacvs