139. NUMER GAZETKI „ZŁOCISTO- KRWIŚCI”

W piątek na meczu z Arką Gdynia będzie można nabyć 139. numer zina „Złocisto- krwiści”! O czym przeczytacie w tym numerze? Między innymi zapraszamy na relacje z meczów z Rakowem oraz Legią. Kontynuujemy również cykl wywiadów z przedstawicielami kieleckich osiedli działających na Koronie! Tym razem do rozmowy zaprosiliśmy przedstawiciela Osiedle Barwinek – Korona Kielce! Zachęcamy także do przeczytania „Ultras od kuchni”! W tym numerze znajdziecie również relację ze spotkania z cyklu „Złocisto-Krwiści po godzinach”, którego gośćmi byli trenerzy – Mirosław Smyła oraz Kamil Kuzera. Nie zabrakło też miejsca dla artykułów związanych z Klub Kibiców (Nie)Pełnosprawnych KIELCE. Na koniec zapraszamy na wywiad z jednym z przedstawicieli naszego projektu Kompania Braci Korona Kielce. Będzie to wywiad z przedstawicielem Szkoła Jazdy Koronamm!
Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce