W sobotę na meczu z Rakowem Częstochowa będzie można nabyć 138. numer zina „Złocisto- krwiści”! O czym przeczytacie w tym numerze? Między innymi zapraszamy na relacje z meczu z Zagłębiem Lubin i wyjazdu do Poznania czy podsumowanie zbiórki zniczy. Kontynuujemy również cykl wywiadów z przedstawicielami kieleckich osiedli działających na Koronie! Tym razem do rozmowy zaprosiliśmy przedstawiciela Korona Kielce SADY! W dniu dzisiejszym przeczytacie również relację z tegorocznego Marszu Niepodległości. Nie zabrakło też miejsca dla artykułów związanych z Klub Kibiców (Nie)Pełnosprawnych KIELCE. Na koniec zapraszamy na wywiad z jednym z przedstawicieli naszej Kompanii Braci. Będzie to wywiad z przedstawicielem Gokarty Kielce!
Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce