W sobotę na meczu z Zagłębiem Lubin będzie można nabyć 137. numer zina „Złocisto- krwiści”! O czym przeczytacie w tym numerze? Między innymi zapraszamy na relacje z meczu z Wisłą Płock, wyjazdu do Gliwic, czy meczu Młodzieżowej Ligi Mistrzów rozgrywanego z Realem Saragossą. Kontynuujemy również cykl wywiadów z przedstawicielami kieleckich osiedli działających na Koronie! Tym razem do rozmowy zaprosiliśmy przedstawiciela Ślichowice&Dalnia Korona Kielce. W najbliższym numerze przeczytacie również relację z wyjazdu na Kresy w celu dostarczenia przyborów szkolnych dla polskich dzieciaków tam mieszkających. Nie zabrakło też miejsca dla artykułów związanych z Klubem Kibiców Niepełnosprawnych. Na koniec zapraszamy na wywiad z jednym z przedstawicieli naszej Kompanii Braci. Będzie to wywiad z przedstawicielem Drukarnia Duet
Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce