Przez cały wrzesień zachęcałyśmy do udziału w zbiórce artykułów szkolnych dla polskich dzieci na wschodzie. Przez ten miesiąc w ośrodku Kibice Razem Korona Kielce oraz sklepie D3G – Fan Store udało nam się zebrać tyle rzeczy, by móc stworzyć ponad 40 paczek z pełnymi wyprawkami potrzebnymi dzieciakom do szkoły!

W minioną niedzielę z innymi przedstawicielami kibiców Korony oraz Stowarzyszenia Kieleccy Patrioci ruszyliśmy do Przemyśla, gdzie spotkaliśmy się z członkami Stowarzyszenia Patriotycznego „Miłość&Honor Lokalny Patriotyzm”, żeby do jednego busa przepakować paczki przygotowane przez kibiców Stali Mielec, Stilonu Gorzów oraz oczywiście Korony Kielce  Stamtąd razem ruszyliśmy w stronę granicy jako Polscy Kibice dla Kresowiaków.
Ku zaskoczeniu wszystkich przeprawa na ukraińską stronę poszła nam kilkukrotnie szybciej niż zwykle.
Paczki trafiły do polskich dzieci w Mościskach, Strzelczyskach, Lipnikach i we Lwowie.
Odwiedziliśmy także Brzozowy Cmentarz Wojenny Bohaterów Kampanii Wrześniowej 1939 oraz Cmentarz Orląt Lwowskich, gdzie odpaliliśmy znicze i zmówiliśmy modlitwę w intencji Żołnierzy poległych w obronie Kresów.
Na koniec ruszyliśmy na krótkie zwiedzanie Lwowa. Dzięki obecnym, którzy sprawili, że ten wyjazd zapamiętamy na długo 
Z uśmiechem na ustach wróciliśmy do Polski planując kolejne wyjazdy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do rozwinięcia naszej zbiórki, a przede wszystkim:
Formaster GroupOsiedle Barwinek – Korona Kielce, FC Kajetanów, Telbridge Kielce, Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach oraz Szkoły PRO-FIL. Bez Was nie udałoby się obdarować tak wielu dzieci 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wyjazdu, to zaszczyt kolejny raz móc z Wami jechać i czerpać inspirację z Waszej wiedzy i doświadczeń! Mamy nadzieję, że jeszcze wiele wspólnych akcji przed nami! 

Żółto – Czerwone Dziewczyny z Korony