W sobotę na meczu z Wisłą Płock będzie można nabyć 136. numer zina „Złocisto- krwiści”! O czym przeczytacie w najbliższym numerze? Między innymi zapraszamy na relacje z ostatniego meczu ze Śląskiem oraz z dwóch meczów naszej kadry. Zaczynamy również nowy cykl wywiadów z przedstawicielami kieleckich osiedli działających na Koronie! Na pierwszy ogień poszło Śródmieście- Korona Śródmieście Kielce. W 136. numerze przeczytacie również o V edycji akcji „Oddaj Chwałę Bohaterom” oraz o zakończonej akcji zbiórki przyborów szkolnych dla Kresowiaków, w którą zaangażowała się nowo-powstała grupa Żółto – Czerwone Dziewczyny Z Korony. Nie zabrakło też miejsca dla artykułów związanych z Klubem Kibiców Niepełnosprawnych. Na koniec zapraszamy na wywiad z jednym z przedstawicieli naszej Kompanii Braci. Będzie to wywiad z przedstawicielem „ AKMCS – Academyof Krav Maga & Combat Shooting”!

Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce