W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ ZAGRAMY PIERWSZY MECZ POD WODZĄ NOWEGO TRENERA. TEREN TRUDNY, ALE KIBICE PAMIĘTAJĄ JEDNĄ Z NAJWYŻSZYCH WYGRANYCH W EKSTRAKLASIE WŁAŚNIE W STOLICY TRÓJMIASTA! JAK BĘDZIE TYM RAZEM ?
POJEDYNEK LECHIA GDAŃSK – KORONA KIELCE 21.09.2019 17:30!

ORGANIZUJEMY WYJAZD NA TEN MECZ W CENIE 120 ZŁOTYCH ( BILET + PRZEJAZD )
ZAPISY W SKLEPIE D3G – Fan Store: WTOREK/ŚRODA/CZWARTEK I PIĄTEK
NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAPISANIA SIĘ W KREDO!

TEGO DNIA WYPADA 12 ROCZNICA ŚMIERCI NASZEGO BRATA KAROLA!
O GODZINIE 7:00 W KOŚCIELE ŚWIĘTEGO WOJCIECHA ODPRAWIONA ZOSTANIE MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI Ś.P. MAŁPY. NASTĘPNIE SPOTYKAMY SIĘ NA ZBIÓRCE 9:00 I PIĘTNAŚCIE MINUT PÓŹNIEJ ODJAZD! PRZED WYJAZDEM W KIERUNKU POMORZA UDAMY SIĘ WSZYSCY RAZEM NA CMENTARZ W CEDZYNIE, ABY W CISZY PRZEJŚĆ POD JEGO GRÓB I ZAPALIĆ ZNICZ!