W sobotę na meczu z wisłą Kraków będzie można nabyć 134. numer zina „Złocisto- krwiści”! O czym przeczytacie w najbliższym numerze? zapraszamy przede wszystkim na cykl „grupy na Koronie” i tym samym pierwszą część wywiadu z naszymi Ultrasami! Chłopaki opowiedzą m.in. o tym skąd wzięła się u nich zajawka na tworzenie opraw i czym powinien się charakteryzować typowy ultras. Oprócz tego zapraszamy na relację ze spotkania organizacyjnego i utworzenia grupy „Żółto- czerwone dziewczyny z Korony”! Nie zabraknie także „ultras od kuchni” czy kolejnego świetnego felietonu. Na zakończenie zapraszamy na rozmowę z przedstawicielem firmy z naszej Kompanii Braci – TELEPROMO!

Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce