W piątek na meczu z Jagiellonią będzie można nabyć 133. numer zina „Złocisto- krwiści”! O czym przeczytacie w najbliższym numerze? Przede wszystkim zapraszamy na kolejny wywiad z cyklu „grupy na Koronie”. Co ciekawe tym razem gościem jest przedstawicielka płci pięknej. Nasza koleżanka z trybuny opowie Wam jak to się się stało, że powstała kobieca sekcja na Koronie, jakie akcje udało im się zorganizować i w jaki sposób można się zaangażować będąc dziewczyną oraz być częścią koroniarskiej rodziny. Oprócz wywiadu zapraszamy do przeczytania relacji z ostatniego wyjazdu, który przyciągnął do Zabrza ponad 900 Koroniarzy! Przeczytacie też obszerne teksty o Kibicach (Nie)pełnosprawnych, którzy także są częścią naszej społeczności! Na zakończenie zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem transportowej firmy Muszkieter z którą na co dzień mamy przyjemność podróżować po Polsce za naszym klubem.

Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce