W NIEDZIELĘ 25 SIERPNIA ODBĘDZIE SIĘ NAJWAŻNIEJSZY WYJAZD SEZONU, CZYLI MECZ GÓRNIK ZABRZE – KORONA KIELCE‼️ ORGANIZUJEMY POCIĄG SPECJALNY, KTÓRYM ZAMIERZAMY JECHAĆ NA ŚLĄSK W PONAD TYSIĄC OSÓB! W CENIE WYJAZDU KAŻDY KIBIC OTRZYMA BILET NA MECZ, PRZEJAZD I GADŻET OKOLICZNOŚCIOWY‼️

WARUNKIEM URUCHOMIENIA POCIĄGU JEST 400 KORONIARZY NA LIŚCIE WYJAZDOWEJ DO SOBOTY 17 SIERPNIA! DO TEGO DNIA OBOWIĄZUJE CENA 75 ZŁOTYCH ZA WYJAZD! ZAPISY W SKLEPIE KIBICA D3G – Fan Store‼️

NA BIEŻĄCO BĘDZIEMY INFORMOWAĆ O AKTUALNEJ LICZBIE I W SOBOTĘ WIECZOREM PODAMY OSTATECZNĄ DECYZJĘ! PÓŹNIEJ CENA WYJAZDU MOŻE ULEC ZMIANIE‼️

OCZY CAŁEJ KIBICOWSKIE POLSKI BĘDĄ ŚLEDZIĆ TEN MECZ! Z PEWNOŚCIĄ PRZED NAMI NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ OD KILKU DOBRYCH LAT NA KORONIE. MAKSYMALNĄ MOBILIZACJĘ CZAS ZACZĄĆ! TYLKO OD KAŻDEGO Z NAS, KORONIARZE, ZALEŻY CZY WSPÓLNIE ZROBIMY COŚ WIELKIEGO! PRZYSZŁOŚĆ KORONY W NASZYCH RĘKACH – DZIAŁAMY‼️

WYJĄTKOWO NA TEN MECZ DAJEMY ZGODĘ NA WYJAZD DLA KOBIET NA CO DZIEŃ DOPINGUJĄCYCH KORONĘ Z MŁYNA! MAMY PRZEZNACZONE DLA WAS 50 BILETÓW, KTO PIERWSZY TEN LEPSZY‼️

ŚLEDŹCIE FORUM, BO TUTAJ I NA FACEBOOKU STOWARZYSZENIA BĘDZIEMY PODAWAĆ NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE CO DO ZBIÓRKI I SPRAW ORGANIZACYJNYCH WYJAZDU‼️