Pomiędzy 08.07.2019, a 31.07.2019 oddaj krew w RCKiK w Kielcach (ul. Jagiellońska 66) i powołaj się na klub HDK nr 152 Złocisto Krwiści, a otrzymasz atrakcyjny kupon rabatowy do wykorzystania na stoisku firmowym Dafi (Galeria Echo).

Dodatkowe korzyści wynikające z oddawania krwi:
– zaświadczenie usprawiedliwiające nieobecność w miejscu pracy/nauki
– pakiet 8 czekolad
– zwrot kosztów dojazdu do RCKiK
– bezpłatny 30 dniowy bilet komunikacji miejskiej w Kielcach
– możliwość odliczenia rocznej darowizny krwi od podatku
– bezpłatne wyniki badań krwi
– KrewKarta

W miarę możliwości prosimy o przekazywanie chociażby części słodyczy otrzymanych po oddaniu krwi w RCKiK do naszego „Ośrodka Kibice Razem Korona Kielce” przy ulicy Piekoszowskiej 32, celem wsparcia akcji zbiórki słodyczy dla dzieci z Domu Samotnej Matki.

Akcja organizowana we współpracy Stowarzyszenia Kibiców „Zjednoczona Korona” z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach, Ośrodkiem „Kibice Razem Korona Kielce” oraz firmą Formaster Group.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!