!!! KORONIARZE ZACZYNAMY TO ZAMIESZANIE !!!

TO BĘDZIE Z PEWNOŚCIĄ HISTORYCZNE SPOTKANIE DLA OBU DRUŻYN! OSTATNI MECZ POMIĘDZY TYMI ZESPOŁAMI MIAŁ MIEJSCE W 1999 ROKU. WTEDY ŻÓŁTO-CZERWONI POKONALI RYWALA 1:0, TYLKO NIELICZNI PAMIĘTAJĄ TE CZASY! JAK BĘDZIE TYM RAZEM?RAKÓW CZĘSTOCHOWA – KORONA KIELCE 1. KOLEJKA EKSTRAKLASY. NA WYJAZD DO BEŁCHATOWA! JEDZIEMY W KOMPLECIE!

DOSTALIŚMY 384 BILETÓW I NIE PROWADZIMY ŻADNEJ SELEKCJI! KTO PIERWSZY TEN LEPSZY! ZAPISY OD PONIEDZIAŁKU W SKLEPIE D3G W GODZINACH 10:00-18:00. NIE MA ZAPISÓW W KREDO! CAŁKOWITA CENA WYJAZDU TO TYLKO 50 ZŁOTYCH (Bilet + Przejazd) WYJĄTKOWO NA TEN MECZ MOŻNA JECHAĆ WŁASNYM TRANSPORTEM, CO WYRAŹNIE PODAJEMY NA ZAPISACH ( Sam Bilet 30 złotych ). WSZYSCY WYJEŻDŻAMY RAZEM O GODZINIE 11:00 . ZBIÓRKA 10:30 POD STADIONEM!

PANOWIE, PO TAK DŁUGIEJ PRZERWIE CZAS POKAZAĆ KLASĘ! TRAFIŁ SIE MECZ NA STADIONIE, GDZIE KIEDYŚ PRZEŻYWALIŚMY PIĘKNE CHWILE AWANSU ORAZ SMAK PORAŻKI W FINALE PUCHARU POLSKI. TYM RAZEM PO DWUDZIESTU LATACH STANIEMY NAPRZECIWKO EKIPY RAKOWA CZĘSTOCHOWA! MAKSYMALNIE MOBILIZUJEMY SIĘ NA REWIRACH I W FAN-CLUBACH.

SEZON NASZ! DO ZOBACZENIA NA SZLAKU!
HOBBY TRAVEL KORONA KIELCE