W poniedziałek na meczu ze Śląskiem Wrocław, będzie można nabyć 128. numer zina „Złocisto- krwiści”‼️

O czym przeczytacie w najbliższym numerze⁉️

Przede wszystkim zapraszamy na kolejny wywiad z naszymi nieoficjalnymi Fan Clubami‼️ Tym razem zaprosiliśmy do rozmowy przedstawiciela FC Wschód. Opowie on o tym jakie miejscowości wchodzą w skład ich grupy i jakie mają plany na przyszłość. Oprócz wywiadu rozpoczynamy nowy cykl rozmów pt: „Angielskie klimaty”. W tym numerze przeczytacie nieco więcej o ekipie Middlesbrough FC‼️ Na zakończenie zapraszamy do przeczytania rozmowy z jednym ze sponsorów z naszej „Kompanii Braci”, będzie to wywiad z przedstawicielem kieleckiego oddziału szkoły policealnej Cosinus Kielce – Bezpłatne Szkoły.

Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce.