Już 14 kwietnia (niedziela) zapraszamy wszystkich sympatyków jazdy terenowej na tor w Dębskiej Woli (gmina Morawica) na charytatywny rajd dla Adasia. Impreza zorganizowana będzie w charakterze terenowo- turystyczno-rodzinnej. Wtedy też będziemy zbierać pieniądze potrzebne na leczenie naszego przyjaciela‼️

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie wziąć udział w zbiórce, nawet jeśli nie mają maszyn do wyczynów na torze. Przez cały dzień będziemy grillować, licytować przedmioty i spędzać czas w rodzinnej atmosferze. Będą zadania dla całej rodziny, lecz najważniejsi są zawodnicy, którzy będą musieli pokonać niełatwą trasę toru MX Dębska Wola w jak najlepszym czasie‼️

Wpisowe:
Auta terenowe – 120,-
Quady – 100,-
Motory – 100,-

Uzbierane pieniądze w całości zostaną przekazane na leczenie chorego na białaczkę Adama Pawlikiewicza‼️

Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/264148764525300/