Dziś na meczu z Zagłębiem Lubin będzie można nabyć 127. numer zina „Złocisto- krwiści”‼️ O czym przeczytacie w najbliższym numerze⁉️ Przede wszystkim zapraszamy na kolejny wywiad z naszymi nieoficjalnymi Fan Clubami‼️ Tym razem zaprosiliśmy do rozmowy przedstawicieli FC Stąporków. Opowiedzą oni o tym jak obecnie działają i skąd wzięła się u nich zajawka na Koronę‼️ Oprócz wywiadu nie zabrakło relacji z wyjazdu do Austrii, „ultras od kuchni” z wyjazdu do Sosnowca, a także kolejnego felietonu! Na zakończenie zapraszamy do przeczytania rozmowy z jednym ze sponsorów z naszej „Kompanii Braci”, będzie to wywiad z właścicielem jednej z najbardziej prosperujących siłowni w Kielcach. A mowa tu oczywiście o siłowni „Adrenalina„‼️

Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce.