PRZED NAMI WEEKEND Z REPREZENTACJĄ. BIAŁO CZERWONI DZISIAJ ZMIERZĄ SIĘ W WIEDNIU Z AUSTRIĄ, A W SOBOTĘ MECZ W WARSZAWIE Z ŁOTWĄ. TO WSZYSTKO W RAMACH ELIMINACJI DO MISTRZOSTW EUROPY 2020. CO PÓŹNIEJ⁉️

W SOBOTĘ 30 MARCA WRACAMY NA STADION W KIELCACH. TYLE PIĘKNYCH CHWIL W BIAŁYMSTOKU I PORAŻKI SMAK Z ZAGŁĘBIEM I WISŁĄ SPRAWIA, ŻE POJEDYNEK Z KOLEJORZEM ZAPOWIADA SIĘ NIEZWYKLE CIEKAWIE POD KAŻDYM WZGLĘDEM‼️ KOLEJNY MECZ Z CYKLU „O WSZYSTKO” – LICZĄ SIĘ TYLKO TRZY PUNKTY‼️

KORON KIELCE – LECH POZNAŃ 20:30‼️

NA MŁYNIE NAJWAŻNIEJSZĄ SPRAWĄ PODCZAS TEGO WIECZORU JEST TO, ŻE KAŻDA OSOBA ZABIERA ZE SOBĄ SZALIK‼️ WSZYSCY SPOTYKAMY SIĘ NA SEKTORZE ODPOWIEDNIO WCZEŚNIE I ROZPOCZYNAMY SHOW‼️ PAMIĘTAJCIE, ŻE TO MY JESTEŚMY SERCEM TEGO STADIONU I NA DOBRE I ZŁE ZAWSZE JESTEŚMY Z KORONĄ‼️

ŻEBYŚ ZNOWU NIE ŻAŁOWAŁ – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO‼️