W sobotę na meczu z wisłą Kraków, będzie można nabyć 125. numer zina „Złocisto- krwiści”‼️

O czym przeczytacie w najbliższym numerze⁉️

Przede wszystkim zapraszamy na kolejny wywiad z cyklu rozmów z naszymi nieoficjalnymi Fan Clubami‼️ Tym razem naszymi gośćmi będą przedstawiciele Łączna & Barwinek Korona Kielce. Opowiedzą oni o tym jak powstawała ich znajomość z kieleckim osiedlem, z którym tworzą jedną grupę. Oprócz wywiadu nie zabrakło „Ultras od kuchni”, a także kolejnego felietonu‼️ Na zakończenie zapraszamy do przeczytania rozmowy z jednym ze sponsorów z naszej „Kompanii Braci”, będzie to wywiad z przedstawicielką jednej z firm call center CCIG.

Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce.