PO OSTATNIEJ WIZYCIE W SOSNOWCU, WIELU Z NAS PRZYPOMNIAŁO SOBIE JAK WYGLĄDAŁY WYJAZDY „ZA MAŁOLATA”. Z KOLEI MŁODSI STAŻEM KORONIARZE POZNALI PRAWDZIWY KLIMAT STAREGO STADIONU‼️ CO WY NA TO⁉️
PRZEŻYJMY TO PRZEZ CHWILĘ RAZ JESZCZE…

TYM RAZEM W ROZGRYWKACH EKSTRAKLASY ZAGRAMY Z ZAGŁĘBIEM W SOBOTĘ 2 MARCA O GODZINIE 15:30‼️ NIKOGO SPECJALNIE NAMAWIAĆ NIE TRZEBA, TYM BARDZIEJ, ŻE OTRZYMALIŚMY TYLKO 400 BILETÓW‼️ W PIERWSZYCH TRZECH DNIACH ZAPISY BĘDĄ ZAMKNIĘTE – DOSTĘPNE TYLKO PO OSIEDLACH‼️ WEJŚCIÓWKI ROZDYSPONOWALIŚMY NA PODSTAWIE FREKWENCJI NA WYJAZDACH Z OSTATNIEJ RUNDY‼️

PODSUMOWUJĄC:
KOSZT WYJAZDU 60 ZŁOTYCH (BILET + TRANSPORT)
ZAPISY OSIEDLOWE OD DZISIAJ DO 27 LUTEGO OŚRODEK Kibice Razem Korona Kielce, JEDNA OSOBA Z REWIRU PRZYCHODZI ZAPISUJĄC POSZCZEGÓLNE OSOBY‼️ ZAPISY OTWARTE 28.02-1.03 TYLKO W PRZYPADKU NIEWYKORZYSTANYCH MIEJSC‼️

JAK PAMIĘTACIE W SOSNOWCU ESTADIO MA TYLKO JEDEN KOŁOWROTEK, DLATEGO CHCĄC OBEJRZEĆ W KOMPLECIE MECZ OD PIERWSZEJ MINUTY MUSIMY WYJECHAĆ ODPOWIEDNIO WCZEŚNIE‼️

ZBIÓRKA O GODZINIE 10:15, WYJAZD 10:30‼️

KORONIARZE – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO‼️