W sobotę na meczu z Lechią Gdańsk, będzie można nabyć 123. numer zina „Złocisto- krwiści” O czym przeczytacie w najbliższym numerze⁉

Przede wszystkim zapraszamy na nowy cykl wywiadów z naszymi nieoficjalnymi Fan Clubami! Na pierwszy ogień zaprosiliśmy przedstawicieli Korona Kielce FC Końskie. Opowiedzą oni m.in. o tym jak rozpoczynali swoją kibicowską przygodę i jak rozwijała się ich działalność na Koronie. Oprócz tego zapraszamy na ostatnią część wywiadu z Gonzo jiu jitsu. Nie mogło zabraknąć również felietonu i podsumowania poprzedniej rundy w naszym wykonaniu.

Zapraszamy również na wywiad z jednym ze sponsorów naszej „Kompanii Braci”‼ Tym razem naszym gościem będzie właściciel „CeZet BARu”.

Tradycyjnie zin będzie można nabyć przy wejściu na trybuny w okolicach schodów.
Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce.