W Kielcach odbędzie się Mecz Charytatywny – Gramy dla Adasia / Banda Świrów 22.12.2018, który ma na celu pomoc i zebranie środków na leczenie i terapie dla Adama.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu.

Tego dnia w naszą akcje zaangażują się ulubieni piłkarze naszej lokalnej drużyny sprzed lat w postaci Bandy Świrów, gdzie zobaczymy najpopularniejszych piłkarzy z tamtego okresu. Swoje drużyny wystawią również osoby związane z innymi dziedzinami sportów z Kielc. Zagrają z nami gwiazdy piłki ręcznej zarówno damskiej jak i męskiej. Spotkać będzie można również siatkarzy, a nawet bokserów. Dodatkowo udział w naszym meczu wezmą ludzie, którzy na co dzień nie mają za dużo wspólnego ze sportem, a zajmują się swoimi prężnie działającymi biznesami.

Chodzi o pomoc dla Adama, który jak wiecie choruje na białaczkę. Każda złotówka się liczy, więc każdy z Was jest mile widziany tego wieczoru na ”starej” hali Iskry Kielce. Przy wejściu będzie ustawiona puszka fundacji, której Adam jest podopiecznym, gdzie będziecie mogli wrzucić „przysłowiową złotówkę” celem wsparcia naszej akcji. Mamy nadzieje ze pokażecie swoje ogromne serca i uda nam się uzbierać jak największa kwotę 🙂 W trakcie trwania całego turnieju odbędą się również bardzo ciekawe licytacje dotyczące gadżetów kibicowskich dla fanów wszystkich sportów, jak i innych przedmiotów w ogóle nie związanych ze sportem, a z czasem wolnym i gadżetami

Trybuny pomieszczą każdego 🙂

Wkrótce więcej informacji na temat drużyn i atrakcji w tym dniu ‼️

Pomagam a nie tylko gadam jest organizatorem wydarzenia, w całym przedsięwzięciu pomaga nam również Stowarzyszenie Kibiców „Zjednoczona Korona”, doceniamy również chęć wsparcia naszej inicjatywy przez lokalne firmy które wspomogły nas w tym wydarzeniu – DZIĘKUJEMY‼️

Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, wszystkich znajomych i ludzi dobrego serca, a przede wszystkim WSZYSTKICH KIELCZAN ‼️

Info dla Koroniarzy – to jedyny słuszny w tym dniu kierunek, od razu po meczu z Miedzią ze stadionu, lecimy na Turniej dla Adama‼️