120. NUMER GAZETKI „ZŁOCISTO- KRWIŚCI”

W sobotę na meczu z Górnikiem Zabrze, będzie można nabyć 120. numer zina „Złocisto- krwiści”! Gazetka w ciągu ostatnich tygodni przeszła duże zmiany! Od sobotniego wydania będzie miała aż 24 strony, czyli o 8 więcej niż poprzednie numery! Mamy nadzieję, że zin przypadnie Wam do gustu, gdyż znalazło się w nim dużo ciekawych rozmów i relacji. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że zaczynamy nowy cykl wywiadów z Gonzo jiu jitsu czyli trenerem z kieleckiego klubu „Copacabana”, w którym trenują zawodnicy brazylijskiego ju-jitsu.

W najbliższym numerze Marcin opowie nam głównie o tym co przeżył na wyjazdowym szlaku będąc jeszcze aktywnym uczestnikiem kibicowskiego życia na Koronie. Oprócz tego zapraszamy na wywiad z przedstawicielem czołowej ekipy z województwa podkarpackiego, czyli Stalówki! Życie się zmienia, ruch kibicowski również – o tym i o czasach, gdy Korona miała zgodę z klubem ze Stalowej Woli przeczytacie w tym numerze. Najważniejszym jednak wydarzeniem w tym miesiącu był niewątpliwie Marsz Niepodległości. Relację z wyjazdu Brygady Świętokrzyskiej do Warszawy możecie znaleźć na ostatnich stronach gazetki. Tradycyjnie jak to było od pierwszego numeru znajdziecie w niej również okazjonalne zdjęcie!

Od sobotniego meczu zin będzie można nabyć na stadionie w trakcie meczu! Po trybunach będą chodziły osoby odpowiedzialne za kolportaż naszej stadionowej gazetki!

Gazetka tworzona jest we współpracy z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce.